Taxi Hadaš Havířov - přeprava osob Taxi Hadaš Havířov - drink taxi Taxi Hadaš Havířov - odvoz vozu

Služby a ceny Taxi Hadaš Havířov

V rámci portfolia nabízíme našim zákazníkům kompletní servis.

Přeprava osob je nejčastěji poskytovaná služba. Taxi Hadaš Havířov jezdí nonstop. V případě potřeby je možné si (na bezplatné tel. lince 800 140 550) objednat vůz na Vámi určené místo a přesnou hodinu. Řidič přistaví taxi a Vy tak už nikdy nezmeškáte žádnou schůzku. Neodmítneme Vás ani v případě, že se přepravujete se svými domácími mazlíčky.

Drink taxi je služba, kterou oceníte v případě, že nemůžete nebo nechcete z jakéhokoli důvodu řídit svůj vůz a zároveň nemáte zrovna chuť využít našich. Dodáme Vám vlastního řidiče, s kterým si vše potřebné již domluvíte sami. Díky své časové náročnosti je tato služba pouze na objednávku.

Odvoz vozu oceníte ve chvíli, kdy potřebujete jednorázově dostat svůj vůz z bodu A do bodu B. Povedlo se Vám uzavřít skvělý obchod a oslavili jste ho skleničkou? Zavolejte Taxi Hadaš Havířov na bezplatné tel. číslo 800 140 550 a my Vám přistavíme posádku, která Váš vůz dostane bezpečně domů.

Tímto ale výčet našich služeb nekončí. Potřebujete kurýra? Dostat auto do nebo z servisu? Vůz do svatební kolony? Spolupráci se nebráníme stačí se jen domluvit na našem bezplatném dispečinku.

Taxi Hadaš Havířov. Jezdíme v Havířově, Ostravě a okolí!
Taxi Hadaš Havířov - ceník služeb
Tarif Jízdné (km) Čekání (min.) Nástupní sazba Popis tarifů
1. 24,- 3,- 15,- základní sazba
2. 20,- 3,- 15,- klient nad 30km
3. 29,- 4,- 20,- letištní sazba